Permanentka

Leto na Vincáku!

Vitajte vo svete Termálneho kúpaliska Vincov les! S vytúženou permanentkou získavate exkluzívny prístup do tohto vodného raja. Permanentka sa skenuje pri každom vstupe na kúpalisko.

Táto úžasná karta Vám poskytuje 10 vstupov pre dospelú osobu bez platenia vstupného pri každom jednom vstupe. Navyše so sebou môžete vziať až tri deti, pričom ich vstupné sa zníži na polovicu a vychutnáte si tak fantastický rodinný výlet. A hádajte čo? Dokonca máte v cene lístka zahrnutý aj dopravný prostriedok.

Táto vstupenka platí výhradne pre Termálne kúpalisko Vincov les. Ľutujeme, na iné akcie ju nie je možné využiť. Na túto skvelú kartu už nie je možné uplatniť žiadne ďalšie zľavy.

Ak ste náhodou našli kartu, ktorá Vám nepatrí, vráťte ju prosím usmievavým pokladníkom pri vstupe do areálu. Termálne kúpalisko Vincov les nezodpovedá za žiadne stratené permanentky.

Na záver si poznačte do kalendára, táto permanentka je vašou zlatou vstupenkou na jednu celú kúpaciu sezónu. Takže, šup do plaviek, a navštívte nás počas našich otváracích hodín!

Kto je teda pripravený na skvelé dobrodružstvo na Vincáku?

Karta na sezónu 2024.