Aktuálne
Aktuálne
plameniak-1-622x350.png

Bazény

kemp-622x350.png

Mapa kempingu

flipflop-622x350.png

Služby

KEMPING

Kemping Termálneho kúpaliska Vincov les je vzdialený jeden a pol kilometra od mesta Sládkovičovo smerom na mesto Galanta. Ponúka širokú paletu možností pre šport, oddych, organizovanie spoločenských akcií, školských výletov, zrazov a iných podujatí. Pre jeho výbornú polohu je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, či trávenie chvíľ s priateľmi.
Návštevníci kempingu Termálneho kúpaliska Vincov les môžu využiť služby autokempingu aktuálne v rámci letnej sezóny kúpaliska. Na území kempingu sa nachádzajú sociálne miestnosti (s kuchyňou, jedálňou, teplou a studenou vodou, toaletami). Je tu možnosť varenia v prírode. Použitie prenosných grilov a roštov ponúkaných v obchodnej sieti je povolený.
Psíčkári pozor! Váš miláčik môže dovolenkovať spolu s Vami. Ubytovaní hostia v kempingu Termálneho kúpaliska Vincov les majú celodenné vstupné k bazénom zdarma.

Možnosť ubytovania v chatkách apartmánového typu aj formou kempingu je v susedskej Chatovej osade Vincov les, ktorej internetovú stránku aj kontakty nájdete tu.
Chatová osada Vincov les ponúka k ubytovaniu aj raňajky bufetového typu.

Ocenenie SACC pri príležitosti 30. výročia svojho založenia a za
zásluhy a prínos pre rozvoj campingu a caravaningu na Slovensku.

https://www.caravaning.sk/