Aktuálne
Aktuálne
Letná sezóna začína!

Čo by vám nemalo chýbať vo vašej plážovej taške?

Naše, a sme si istí, že aj vaše najobľúbenejšie ročné obdobie je tu!
A s ním aj možnosť stráviť krásny slnečný deň pri vode. Načo však pred návštevou kúpaliska netreba zabudnúť?

Na toto by ste nemali zabudnúť:

Užite si leto

na Termálnom kúpalisku Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les je jedno z obľúbených a vyhľadávaných rekreačných stredísk západného Slovenska. V príjemnom prostredí a blízkosti mesta Sládkovičovo ponúka príjemný oddych a zábavu pre všetky vekové kategórie.

Bazény

  Máte v pláne potrénovať kondičku a poriadne si zaplávať? Zvoľte športové jednodielne plavky, ktoré sa vám nebudú klásť zbytočné prekážky vo výkone. Ak je vašim cieľom chytať bronz, určite siahnite po bikinách s praktickým zapínaním.

  Pro tip: Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek plavky, po každom plávaní ich vypláchnite - najlepšie v sprche pod studenou vodou. Predĺžite im tým životnosť.

   Či preferujete sedenie v tieni na tráve, alebo ležanie na slnku pri bazéne, pribaľte si plážovú deku, ktorá vám pobyt na kúpalisku spríjemní. Ak chcete ušetriť miesto, na tento účel poslúži aj osuška, ktorá je neoddeliteľným kúskom plážovej výbavy.

   Pro tip: Pre pohodlné trávenie času môžete využiť aj naše ležadlá. Stačí si cez ne prehodiť uterák.

   [checkbox checkbox-783 Deka a osušky]

    Je preukázané, že slnko má pozitívne účinky nielen na naše psychické, ale aj fyzické zdravie. Netreba však zabúdať na staré známe a múdre heslo „všetkého veľa škodí“. Opálená pokožka pôsobí atraktívne, no spálená pokožka nepoteší oči ani zdravie. Dbajte preto na vhodnú ochranu v podobe kvalitného opaľovacieho krému či oleja. Pokožka sa vám určite poďakuje.

    Pro tip: Starostlivosť si v lete zaslúžia aj vaše pery. Balzam veľa miesta nezaberie a dokáže zázraky.

     Pekný klobúk nielen pomáha ako prevencia pred úpalom, ale môže slúžiť aj ako štýlový doplnok k plavkám. Ak však nie ste veľký fanúšik klobúkov, šiltovkou určite tiež nič nepokazíte.

     Pro tip: Praktickým riešením môže byť aj bufka alebo multifunkčná šatka. Nielen že poslúži ako ochrana pred slnkom a úpalom, ale s radosťou nahradí zabudnutú gumičku do vlasov, napríklad pri volleybale s partiou.

      Mobily ovládli naše životy. Využívame ich nielen na prácu, ale aj pri voľnočasových aktivitách. Prečo si od nich neoddýchnuť aspoň na kúpalisku a nenahradiť ich starými overenými klasikami. Zbaľte do tašky knihu, ktorá na vás smutne pozerá každý večer z nočného stolíka, alebo váš obľúbený časopis. Ak ho už pod vplyvom času prestali vyrábať, vezmite to ako výzvu a dajte šancu nejakému novému.

      Pro tip: Skúste obmedziť používanie mobilu na minimum. Vytiahnite ho napríklad len vtedy, ak chcete zachytiť pekný moment z kúpaliska. A nezabudnite nás označiť.:)

       Teplo a nedostatok tekutín je veľmi nebezpečná kombinácia. Fľaša vody by vám preto určite nemala chýbať. Ak by sa to náhodou stalo, naše bufety sú tu vždy pre vás.

       Pro tip: Sladké nápoje v lete osviežia a dodajú energiu, no nezabudnite, že smäd najlepšie uhasí len čistá voda.

        Robíme si srandu. Tú vám netreba, rozdávame ju k vstupenkám hneď pri vchode.:)