Vincov les
Aktuálna teplota: °C | Zrážky: mm | Rýchlosť vetra: 0.00m/s | Vlhkosť: %
+421 (0) 911 499 666

Kongresné centrum

Vybudovaním Kongresovo – informačného a poradenského centra sa otvorili možnosti pre firmy, podnikateľské subjekty, školy a ostatné inštitúcie, na realizáciu svojich programov, školení, porád, prezentácií, seminárov, konferencií a kongresov.

Kongresové centrum zahŕňa školiace miestnosti s kapacitou od 20 do 200 miest. Celkovo disponuje s kapacitou 450 miest. Každú miestnosť je možné pripraviť na rôzne typy sedenia. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup (na prízemie), moderná prezentačná technika a profesionálne ozvučenie. Počas akcií je možnosť zabezpečenia stravovacích služieb podľa priania klienta (občerstvenie, káva, obed, bufetové alebo jednotné menu, spoločenský večer).

Ponúkame široké možnosti na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxácie. Priamo v kongresovom centre sa nachádza relaxačný bazén s množstvom masážnych procedúr ako aj detský bazén. Tieto bazény sú sprístupnené aj širokej verejnosti.

Milí návštevníci, priatelia! V mene tímu TKVL sa Vám chceme poďakovať za vysokú návštevnosť kúpaliska počas letnej sezóny, bolo nám cťou, veríme, že ste si všetci užili leto, slniečko a teplé počasie. Vzhľadom na predpoveď počasia sa s Vami 2.9.2019 na toto leto lúčime. Príďte ešte a využite posledné dni prázdnin u nás cez víkend. Ďakujeme všetkým našim pracovníkom za ich prácu, myslíme si, že teraz si už aj oni všetci zaslúžia dovolenku. S Vami sa vidíme cez ďalšiu sezónu. Pre informáciu ohľadom otvorenia zimnej sezóny sledujte našu internetovú stránku a náš Facebook.
close