Vincov les
Aktuálna teplota: 18°C | Zrážky: 0mm | Rýchlosť vetra: 7.51m/s | Vlhkosť: 38%
+421 (0) 911 499 666

Kongresné centrum

Vybudovaním Kongresovo – informačného a poradenského centra sa otvorili možnosti pre firmy, podnikateľské subjekty, školy a ostatné inštitúcie, na realizáciu svojich programov, školení, porád, prezentácií, seminárov, konferencií a kongresov.

Kongresové centrum zahŕňa školiace miestnosti s kapacitou od 20 do 200 miest. Celkovo disponuje s kapacitou 450 miest. Každú miestnosť je možné pripraviť na rôzne typy sedenia. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup (na prízemie), moderná prezentačná technika a profesionálne ozvučenie. Počas akcií je možnosť zabezpečenia stravovacích služieb podľa priania klienta (občerstvenie, káva, obed, bufetové alebo jednotné menu, spoločenský večer).

Ponúkame široké možnosti na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxácie. Priamo v kongresovom centre sa nachádza relaxačný bazén s množstvom masážnych procedúr ako aj detský bazén. Tieto bazény sú sprístupnené aj širokej verejnosti.

Milí návštevníci, priatelia! Termálne kúpalisko Vincov les sa na Vás teší v ďalšej letnej sezóne 2020. Tých, ktorí sú zvyknutí na zimné kúpanie túto zimu sklameme. Celá prevádzka bude pre verejnosť zatvorená. Sledujte našu stránku a facebook pre novinky. Všetky Vaše podnety a pripomienky čakáme na našom e-maile info@vincovles.com. Ďakujeme.
close